• O Nas

 

 

Kim Jesteśmy

CBDONLINE jest firmą zajmującą się sprzedażą tylko i wyłącznie produktów naturalnych pochodzenia konopnego. Wiemy jak zdrowie jest ważne dla każdego z nas, dlatego produkty które są dostępne w naszej ofercie są najwyższej jakości, starannie dobieramy producentów, sprawdzamy atesty oraz certyfikaty zanim produkt pojawi się w naszym sklepie internetowym oraz sklepie stacjonarnym.

 

Kieruje nami pasja do zdrowia oraz natury a produkty pochodzące z konopi są idealną mieszanką którą chcemy podzielić się z Państwem.

 

Sami doskonale wiemy jak ważne jest zdrowie nasze oraz naszych bliskich dlatego też zajęliśmy się sprzedażą tego co oferuje najlepsza apteka na świecie czyli NATURA. Nie jesteśmy zwolennikiem a wręcz PRZECIWNIKAMI stosowania sztucznych produktów które są naszpikowane chemią. Dajemy Państwu naturę w postaci olejków, kremów , maści, suszu w 100% pozbawionych jakiekolwiek chemii.

 

Każdy produkt który jest dostępny w naszej ofercie jest LEGALNY i w żaden sposób nie łamie Polskiego prawa, dlatego kupujecie Państwo bezpiecznie bez obaw o problemy z prawem.

 

Nasza Misja

 

Naszą misją jest pokazanie Państwu jak roślina która była przez tyle lat zakazana w naszym kraju może pozytywnie wpłynąć na Państwa zdrowie, na zdrowie najbliższych którzy często potrzebują leczenia a chemiczne produkty w większości nie pomagają a wręcz szkodzą w dodatku są bardzo drogie.

Konopie to idealne rozwiązanie dla każdego kto chce żyć zdrowo i wspierać się najlepszym co daje natura.

Będziemy robić wszystko  aby byli Państwo zadowoleni z produktów które oferujemy w naszym sklepie i co najważniejsze POCZULI MOC ZDROWIA DZIĘKI NATURZE.

Kładziemy bardzo duży nacisk na Państwa zadowolenie z zakupów w naszym sklepie, każdy klient traktowany jest indywidualnie, obchodzimy całkowicie system wrzucania wszystkich do jednego worka.

 

Standard naszej obsługi jest prosty – każdy klient jest traktowany w taki  sposób jaki my chcielibyśmy być traktowani przez sprzedawców

Mogą Państwo dokonać zakupu za pośrednictwem naszego sklepu online lub w sklepie stacjonarnym pod afdresem:

Kościerzyna ul. Rzemieślincza 4 ( deptak) 83-400 Kościerzyna

 

W naszej ofercie znajdą Państwo: Olejki CBD , żywność konopna,  Kosmetyki konopne , Susz konopny, Waporyzatory oraz wiele innych produktów z Konopi.